• Konečne poriadna snehová nádielka

• Keďže zima doposiaľ nepredviedla svoju silu, o to viac sa všetci tešíme poriadnej snehovej nádielke, ktorú sme si chceli aj patrične užiť. Po veľkej prestávke sme sa  vybrali na miestny lyžiarsky vlek, kde sme sa vyšmýkali, čo nám sily stačili. Okrem toho sme sa s kamarátmi poriadne vyšantili, užili si sneh  občerstvili sa a zohriali  v bufete pri piecke. S vyštípanými líčkami a zdravou únavou, plní zážitkov sme sa pobrali domov.

• Popoludnie plné zábavy

• Keďže naši žiaci usilovne pracovali počas celého polroka, rozhodli sme sa ich odmeniť za vynaloženú snahu spôsobom, ktorý je im veľmi blízky, pretože ak nahliadneme do detského sveta, iste tam nájdeme kopec zábavy, hrania sa  a zdravého pohybu. Naše tušenie sa naplnilo a deti nesklamali. Pobyt v Kinderlande si užívali plným dúškom. Spolu so svojimi kamarátmi vyskúšali všetky atrakcie, vyskákali sa na trampolínach, zdolali lezeckú stenu, otestovali všetky šmýkačky a ochutnali miestne dobroty. Keď však na nich doľahla únava, opäť sa vrátili k milovaným rodičom domov.

Už teraz sa tešíme na ďalšie veselé zážitky!